Náš dream team

Súčasťou odkrývania našej práce v Peknom lese je tiež predstavenie nášho dream teamu.

Ahojte,

volám sa Paulína, ale všetci ma volajú Pauli. Som vyštudovaná hotelierka a manažérka, milujem hory, prírodu, organizovanie všetkých a všetkého a efektívne strávený čas. 

Ak by som sa mala v skratke opísať, tak som rozhodne emočne založená, extrovertná a mierne tvrdohlavá kopa energie, ktorá si plní svoje sny 🙂 Mám dve krásne detičky a učím sa im byť láskavou a chápavou matkou. 

Myšlienku vytvoriť projekt Pekný les som dostala preto, pretože cítim potrebu meniť aspoň to málo okolo seba, čo je v mojich silách. Zo smerovania modernej spoločnosti a z jej materializmu a bezohľadnosti mi často býva veľmi smutno. Mojím snom je vrátiť deti do prírody a dopriať im zážitky, ktoré zažívali naši rodičia, či starí rodičia. Viesť ich k láske a k úcte k prírode a k sebe navzájom a k nachádzaniu tých pravých hodnôt života. 

Aj preto spolu s LUCKOU milujeme náš Pekný les, náš spoločný sen!

Ahojte.

Som Lucka a som zakladateľka neziskovej organizácie STEFANI, ktorá združuje partiu akčných báb s cieľom urobiť náš svet krajším miestom pre život. 

Som šťastne vydatá a mám 3 krásne detičky, ktoré sú zmyslom môjho života. Milujem svoju prácu, milujem písať projekty, pracovať s deťmi, mladými ľuďmi, vzdelávať sa, budovať komunitu, priateľstvá, dobrovoľníctvo, solidaritu a iné bohumilé činnosti.

Vďaka zažitým skúsenostiam z desiatok možných metód liečby depresie, ktorou som si v živote prešla som sa rozhodla pomáhať ostatným mladým ľuďom, ktorí sa ocitli v podobnej situácii. Založila som STEFANI a začala sa stretávať s mladými ľuďmi, ktorí bojovali s psychickými problémami. Verím, že nič v živote nie je náhodou a ja som vďaka depresii našla svoje miesto v živote.

A náhodou zaiste nie je ani stretnutie s PAULÍNKOU, ktorá mi ukradla srdce a od roku 2021 spoločne budujeme náš veľký komunitný sen PEKNÝ LES.

STEFANI n.o.

Vzdelávacie, neziskové a verejnoprospešné aktivity Pekného lesa zastrešuje nezisková organizácia a sociálny podnik STEFANI n.o., r.s.p., ktorá vznikla v roku 2014 v meste Žarnovica. Hlavným mottom organizácie je od jej začiatku boj za LEPŠÍ SVET a podpora zmysluplných aktivít. 

Čomu sa venuje STEFANI n.o., r.s.p.?

Zveľaďovanie okolia a Hámrošove aktivity v Peknom lese,

Registrovaný sociálny podnik 

Dobrovoľnícke aktivity – Srdce na dlani, zbieranie odpadkov

Erasmus + vzdelávacie a výmenné pobyty pre mládež

Chillout a workout zóna v Žarnovici – naša história

Detský kútik a materské centrum STEFANI -naša história

Sociálna rehabilitácia pre ZŤP klientov – naša história

Staň sa súčasťou tímu

Výzva pre študentov, mládež, či partnerské organizácie!

Staňte sa dobrovoľníkmi pre STEFANI n.o. a naberte naozaj cenné skúsenosti z rôznych oblastí, ako: manuálne budovanie okolia Pekného lesa – cyklotrasa, náučný chodník, údržba komunitných miest alebo manažment sociálneho podniku.

Vyskúšajte si, aké je byť animátor v táboroch, na podujatiach alebo v programoch pre školy. 

Alebo vás baví viac práca online? Potom sa môžete realizovať ako markeťák, autor blogov, Hámrošových príbehov, ilustrátor, grafik.

U nás sa kreativite a iniciatíve medze nekladú. 

 

Ozvite sa nám a radi vás privítame v našom tíme!