Rodinné víkendy - otvorené pre verejnosť

Veľmi sa tešíme, že od mája do konca septembra sa budeme pravidelne stretávať – v soboty a nedele – na spoločných rodinných akciách. Počas sezóny bude pre vás otvorený celý areál s atrakciami, ktoré už poznáte, no pribudnú aj viaceré novinky. V ponuke bufetu máme tradične vždy minimálne jednu polievočku, prílohy, šúľance, palacinky, hotdog, toasty a iné pochutiny. Schladiť sa u nás môžete širokým spektrom nápojov, čapovaným pivkom či kofolou a samozrejme nanukmi, ktoré deti v lete najviac milujú. 

Pre viac informácií o aktuálnej prevádzke areálu prosím sledujte naše sociálne siete ( Facebook / Instagram), nakoľko v prípade nepriaznivého počasia, prípadne konania veľkej objednanej súkromnej akcie, môže byť areál zatvorený pre verejnosť aj počas víkendu v hlavnej sezóne.

Počas týždňa a mimo hlavnej sezóny fungujeme na objednávku pre firemné alebo súkromné akcie, vopred plánované podujatia, workshopy, či detské tábory.

Vodenie na koníkoch

Počas rodinných víkendov, kedy máme otvorený areál pre verejnosť, ale aj počas vopred organizovaných akcií, súkromných, alebo firemných podujatí si môžete u nás v Peknom lese vychutnať pohľad na svet z konského sedla! Koníky Charlie a Zuza sa už nevedia dočkať, ako Vás prevedú cestičkou popri jazierku, lese a potoku a pozdĺž celého Pekného lesa.

Koníky nie sú stálou súčasťou areálu a voziť detičky prichádzajú len v stanovený čas. 

Pre viac info sledujte prosím naše sociálne siete, prípadne nám zavolajte či bude koník v areáli počas vášho plánovaného príchodu.

Súkromné oslavy

V štýlovom Humne v Peknom lese môžete mať aj vy vašu rodinnú oslavu. Prenajmite si pre túto jedinečnú udalosť naozaj netradičné miesto s neopakovateľnou atmosférou. My vám zabezpečíme catering, občerstvenie, výzdobu, hudbu, obsluhu, či program a všetky detaily presne podľa vašich individuálnych predstáv! Nájdenie vhodného termínu, ako aj vypočutie individuálnych prianí zákazníkov sú predmetom stretnutia s našimi manažérkami. Určite Vám odporúčame prísť, privoňať si neobyčajnej duši nášho Humna a na všetkých detailoch sa spoločne dohodneme. Tešíme sa na vás!

Podujatia pre verejnosť a workshopy

Sledujte naše sociálne siete, aby ste sa o všetkom, čo pripravujeme, dozvedeli včas! Podujatia pre verejnosť, športové súťaže a workshopy organizujeme v duchu návratu do prírody, športu, zábavy a udržateľnosti. Môžete si u nás zasúťažiť, zabaviť sa s rodinou, zašportovať a aj sa niečo zaujímavé naučiť.