Rodinné víkendy - otvorené pre verejnosť

Veľmi sa tešíme, že počas letných prádznin – v soboty a nedele sa spolu konečne môžeme vidieť! Máme pre vás areál otvorený a ponúkame mňamkové občerstvenie, nanuky, čapované pivko a kofolu a rôzne maškrty. Vstupné do areálu je 3€ pre osoby staršie, ako 1,99r.

Počas týždňa a mimo prázdnin fungujeme na objednávku pre firemné alebo súkromné akcie, vopred plánované podujatia, workshopy, či detské tábory.

Vodenie na koníkoch

Počas rodinných víkendov, kedy máme otvorený areál pre verejnosť, ale aj počas vopred organizovaných akcií, súkromných, alebo firemných podujatí si môžete u nás v Peknom lese vychutnať pohľad na svet z konského sedla! Koníky Charlie a Zuza sa už nevedia dočkať, ako Vás prevedú cestičkou popri jazierku, lese a potoku a pozdĺž celého Pekného lesa.

Súkromné oslavy

V štýlovom Humne v Peknom lese môžete mať aj vy vašu rodinnú oslavu. Prenajmite si pre túto jedinečnú udalosť naozaj netradičné miesto s neopakovateľnou atmosférou. My vám zabezpečíme catering, občerstvenie, výzdobu, hudbu, obsluhu, či program a všetky detaily presne podľa vašich individuálnych predstáv! Nájdenie vhodného termínu, ako aj vypočutie individuálnych prianí zákazníkov sú predmetom stretnutia s našimi manažérkami. Určite Vám odporúčame prísť, privoňať si neobyčajnej duši nášho Humna a na všetkých detailoch sa spoločne dohodneme. Tešíme sa na vás!

Podujatia pre verejnosť a workshopy

Sledujte naše sociálne siete, aby ste sa o všetkom, čo pripravujeme, dozvedeli včas! Podujatia pre verejnosť, športové súťaže a workshopy organizujeme v duchu návratu do prírody, športu, zábavy a udržateľnosti. Môžete si u nás zasúťažiť, zabaviť sa s rodinou, zašportovať a aj sa niečo zaujímavé naučiť.